Kim jesteśmy ??

Agencja interaktywna e4net.pl należy do grupy CRASH SYSTEMS zajmującej się obsługa informatyczną klientów na rynku Inowrocławia, Bydgoszczy i Poznania.

Agencja e4net.pl została uruchomiona w sierpniu 2004 roku i działała pod patronatem CRASH SYSTEMS w sierpniu 2005 roku została oddzielona i zorientowana jako samodzielny projekt. Świadczy usługi z zakresu marketingu internetowego oraz e-biznesu. Profil naszej działalności obejmuje szeroką gamę usług związanych z budowaniem skutecznych rozwiązań i strategii internetowych.

Nasz zespół składa się z zgranych i doświadczonych pracowników. Wśród nich znajdują się specjaliści od technologii internetowych, doradztwa biznesowego, grafiki, e-biznesu oraz
e-marketingu a także projektantów.

Naszym celem jest przygotowywać i wdrażać kompleksowe rozwiązania e-biznesowe dla naszych klientów dążąc przy tym do maksymalizacji zysków z inwestycji poczynionych przez naszych klientów. Do tego celu tworzymy rozwiązania umożliwiające minimalizację kosztów ponoszonych na inwestycjie. Pozwalamy im przy tym osiągnąć wszelkie korzyści.

Zakończenie projektu to często nie koniec współpracy. Jest to często początek dłuższej współpracy. Nasza agencja oferuje szeroki wachlarz usług po sprzedażowych, które mają podnieść efektywność wdrożonych przez nas rozwiązań dla polepszenia wizerunku w internecie.